Stránky jsou ve výstavbě! Dávejte prosím pozor, ať na vás něco nespadne!:) Zatím to nemáme dokonalé, ale makáme na tom:) Bohužel nemáme profíky, kteří dělají v Alza.cz nebo na Mall.cz. My jsme na mateřské a máme daleko více věcí na práci:) Takže, kdyby byly dotazy...volejte, rády si s někým normálně popovídáme:) * maminky z Ekoprcek.cz

Látkové pokličky rostou na popularitě

Látkové pokličky jsou velice podobné používání potravinářských folií, kromě toho, že jdou kompletně vyprat a použít znovu. Látkové eko-pokličky jsou daleko více ekonomické i eko-zodpovědné. Zapadají do trendu zero waste a jsou naprosto boží!!

Jdou napasovat téměř na všechno.Hrnce, misky, plastové nádobky různých tvarů...malé látkové pokličky krásně nahradí víčko od jogurtu nebo udělají krásnou ozdobu na skleněné míse s kompotem, který čeká na stole na své strávníky.  

Pokličky si můžete zakoupit hotové v sadě - Naše eko výrobky nebo si je užít, vyrobit sami z krásných látek PUL zátěrem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení