Stránky jsou ve výstavbě! Dávejte prosím pozor, ať na vás něco nespadne!:) Zatím to nemáme dokonalé, ale makáme na tom:) Bohužel nemáme profíky, kteří dělají v Alza.cz nebo na Mall.cz. My jsme na mateřské a máme daleko více věcí na práci:) Takže, kdyby byly dotazy...volejte, rády si s někým normálně popovídáme:) * maminky z Ekoprcek.cz

Svrchní plenkové kalhotky látkové pleny AIO fialová žluté bočnice

Neohodnoceno
420 Kč
Skladem
  • AIO plenky mají v kapse všitou jednu vložku tvořenou 4 vrstvami (2x mikrovlákno, 2x bambus).
  • Díky bočním křidélkům se tekutina udrží v savém jádru.
  • Umožňují přidání další savé vložky pro vyšší savost.
  • Povrch kalhotek je z hladkého materiálu, z druhé strany s polyuretanovou vrstvu, tzv. PUL zátěrem (nepropustný polyuretanový zátěr).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňte svoji plenkovou výbavičku o AIO (All in one - vše v jednom) pleny s bočními křidélky. Plenky jsou navrženy k jednoduchému použití a pohodnému nošení. Jdou rychle kompletně vyprat a použít znovu, proto jsou daleko více ekonomické i eko-zodpovědné než papírové plenky. Plenky jsou vhodné pro děti od 3,5 kg do 16 kg. Díky chytrému zapínání na patentky, které lze regulovat, vydrží vašemu drobečkovi od úplného miminka až do přechodu na nočník.

 AIO pleny s vnitřní všitou vložkou je dobré po praní otočit všitou vložkou ven, aby rychleji proschla, nedoporučujeme dávat do sušičky, ničí se tím PUL vrstva.